AC Milan – Torino 1-1. Adil Rami inscrie primul sau gol in tricoul Milanului.

AC Milan s-a impiedicat pe San Siro in fata celor de la Torino dupa ce Milanul a avut ocazii de a inscrie golul victoriei dar nu au reusit sa izbuteasca.

2014_02_02_07_18_51

Pazzini a fost pentru prima oara titular dupa noua luni. A trecut pe langa deschiderea scorului ,dar Torino inscrie prin Immobile in min 18.Torino putea face 2-0 cu un sfert de ora înainte de pauza, dar Farnerud a ratat incredibil din centrarea superba a lui Cerci.Milanul a început perfect partea secunda și a egalat prin golul fundasului francez Rami.Robinho a trimis si el mingea în poarta în minutul 59, dar reusita a fost anulata pentru offside. Scorul se incheie la egalitate 1-1.

8 thoughts on “AC Milan – Torino 1-1. Adil Rami inscrie primul sau gol in tricoul Milanului.”