Rezumat video Palermo – AC Milan 3-1

Rossoneri sunt infranti de Palermo cu 3-1, pierd inca 3 puncte in deplasare si siguranta locul 3 se clatina. Bovo deschide scorul, Hernandez face 2-0 si partida pare inchisa inca din minutul 20. AC Milan reduce din diferenta in repriza a doua prin Seedorf dar Palermo da lovitura de gratie prin Micolli in minutul 65.

5 thoughts on “Rezumat video Palermo – AC Milan 3-1”

1. Avem un cap sec, undeva pe bancă. Că n-ajunge Oddo fundaș central (n-am motiv? De lângă cine înscrie Miccoli?), îi mai bagă și pe Iankulovski și Ronaldnho. Mi se rupe sufletul. Mor cu zile. Singura liniște e că locul trei e prea greu să îl mai pierdem…!!

1. 4 puncte ne despart de locul 4 da ?
      mai sunt 3 meciuri, cu fiorentina, genoa si juventus.
      la ce joaca echipa, daca iau 4 puncte e bine.

eu nu sunt prea linistit ca avem locul 3 asigurat.

2. praf echipa…..sa vedem ce transferuri facem la vara….sper ca inzaghi,favali,dida sa iasa la pensie…forza milan

3. ma ce repede uitam ca, cu unii din acesti jucatori s a facut performanta. Acum au nevoie de suporteri si nu atunci cand castiga.

1. Cu tot respectul pentru jucatori ca Inzaghi, Favalli, Dida, Oddo sau Zambrotta, trebuie sa recunoastem ca timpul i-a ajuns din urma. Nu le contesta nimeni valoarea si tot ce au dat clubului, dar lipsa de motivatie si varsta incep sa se vada. Oddo a fost un dezastru. Vinovat la toate cele 3 goluri.