Rezumat video Cagliari – AC Milan 0-1

AC Milan castiga 3 puncte importante in etapa cu numarul 18 din Serie A. Rossonerii castiga la Cagliari cu scorul de 1-0. Sigurul gol al partidei este inscris de Rodney Strasser in minutul 85.

30 thoughts on “Rezumat video Cagliari – AC Milan 0-1”

1. varza meciului ar trebuis a fie robiniho care pur si simplu nu joaca nimik si nu isi justifica bani dati pe el.
    acum cu venirea lui cassano in maxim o luna nu cred ca il vom mai vedea printre titulari
    teapa cu robiniho nu neam mai luat de cand lam cumparat pe redondo de la real madrid
    pai azi daca aveam la mijloc un jucator de creatie gen “ronaldiniho”sau altul bateam 3-0
    noi am dat 18 milioane si lam luat pe robiniho
    cota lui la ce joaca e de 5-6 milioane
    pato mai are pana sa ajunga 100%
    suntem dependenti de zlatan
    nu cred ca am meritat victoria si mas fi multumit si cu un egal
    azi am avut noroc dar sper ca in meciul cu udine sa jucam si ceva fotbal

1. hai ma ca si Zlatan a dato’n balbaiala roma, 2 superocazii ratate cu o mare indolenta sau seninatate cum vrei

1. Ibra e singuru care ne-a dus pe LOCUL 1!
        O fi prins el un meci slab, dar cu golurile sale constante ne-a adus multe puncte si multe victorii!
        haideti sa respectam ce avem bun!

2. incredibil ce s-a intamplat … eu trebuia sa plec la antrenamente, dar strasser, incredibil… ce jucator va deveni acest pusti ..

3. nu inteleg pe ce criterii ati votat evolutia lui robiniho ?????
    eu mai mult de 4-4,5 nu ias fi dat
    dar vad ca are media aproape de 6
    nu am auzit de el tot meciul a avut doua mari ocaziiiiii
    in care nu a fost in stare macar sa faca o preluare si sa suteze la poarta
    eu chiar nu inteleg dc e tinut in brate de toata lumea ???
    mai e si capitan la nationala braziliei

1. ai dreptate… nici eu nu inteleg de ce il ridica lumea in slavi pe robinho. il urmaresc atent de 10 meciuri si e imposibil sa nu piarda mingea din senin sau sa rateze cu portaru

2. pai nota daat de mine e pt faza golului.
      daca nu dadea calcai si incerca pe cont propriu sa marcheze sigur nu marca.

Sunt voturi, fiecare vede meciul sau.
      Maine daca vrei public si notele din Gazzetta dello Sport, care dupa parerea mea sunt cele mai obiective.

5. Si totusi sa ne gandin putin,robinho nu a mers in cantonament k milan si nu a facut pregatirea k milan,el venind in ultima zi de mercato.Robinho este de 6luni in italia,ronaldinho dupa 6 luni de italia nu prea prindea echipa il tinea anceloti pe margina.Eu spun k robinho este un transfer reusit din toate puctele de vedere

1. dinho era tinut pe banca de ancelotti fiindca trebuia vandut Kaka pe bani multi.
      altfel cum lua milan 65 mil daca Kaka era rezerva? πŸ™‚

7. mie unu nu mi-a placut meciul pana in minutul 80 cand au inceput unele faze.din minutul 84′ a fost foaret tare meciul:)
    super jucator strasser,

8. nu mai vreau sa intru in polemici, vreau doar sa spun ca asta e al patrulea meci consecutiv in care seedorf este ales cel mai slab jucator. Ar trebui sa ne dea de gandit..

9. kaka si dinho in nationala jucau impreuna,nu gasesc legatura…de ce la milan nu putea juca??? nu are logica ce spui

1. Pai nu Carletto a declarat de cateva ori ca cei doi nu pot juca impreuna la Milan.
      Si fanii l-au intrebat de ce nu joaca si le-a raspun.
      Carletto chiar nu a avut incredere in Dinho.El nu la vrut in echipa ci Berlusconi a insistat pentru el cu mai insista cu Pippo.

10. chiar nu imi dau seama ce cauta cassano cu degetele pe la “inelul maro” a lui strasser:)))))))))))))))