Rezumat video AC Milan – Manchester United 2-3

Sa fim obiectivi. Milan a jucat unul din cele mai bune meciuri ale sale anul acesta. Atunci cand joci cu o echipa superioara ca organizare, forta fizica si efort si reusesti sa creezi 6-7 ocazii mari de gol inseamna ca ai jucat bine. Am fi putut inchide meciul inca din primele 30 de minute si cu putin mai mult noroc, scorul putea fi deja 3-0. Insa a venit golul englezilor si accidentarea lui Antonini care a lasat spatiul generosului Favalli. Englezii inscriu de doua ori prin Rooney in repriza a doua si meciul pare inchis. Vine si golul superb al lui Seedorf care da mici sperante intr-un miracol la Manchester.

2 thoughts on “Rezumat video AC Milan – Manchester United 2-3”