Balotelli vroia sa iasa de pe teren.

Problema rasismului in fotbalul italian pare de nerezolvat. In meciul terminat la egalitate cu Fiorentina, in minutul 62 Balotelli face semne arbitrului sa asculte scandarile rasiste ale suporterilor echipei gazde. Atacantul italian i-a facut semn ca daca nu inceteaza el paraseste terenul.

via Gazzetta dello Sport.

19 thoughts on “Balotelli vroia sa iasa de pe teren.”

1. Oltchim si Milan =aceiasi “MAMA”
    INCREDIBIL CUM POTI RATA O FINALA DE LIGA CAMPIONILOR!
    De ce dracu se potriveste mereu expresia:SE INEACA CA TIGANUL LA MAL.CUM DRACU MA? DE CE ?DE CE? DE CE?????
    Nici acum nu mi-am revenit OFFFFFFFFFFFF MAMA MEA!
    Blestem mare pe acesta tara…de nimic nu ne putem bucura!

2. @walter bai mai taci ma , e adevarat , milanul nu invata din greseli dar gata , de ce nu invata din greseli? DE ASTA , Am batut-o pe deportiva 4-1 in tur , in retur ne-am luat bataie 4-0 , in finala 2005 al Champions League , milan conduce pe liverpool cu 3-0 la pauza , egaleaza liverpool si bate la penalty , in champions league anul trecut am batut-o pe arsenal 4-0 in tur , in retur arsenal era sa faca cea mai mare surpriza batand-o pe milan cu 3-0 , tragic dar dupa am dat de barca , acuma anu asta , o batem pe barca cu 2-0 in tur , apoi in retur barca ne pedepseste dand din nou dovada ca e echipa mare si o bate pe milan cu 4-0..CAND , CAND nu o sa se mai intample asa ceva?

3. Oltchim tot s-a miscat, Milan….cand vad cum a jucat PSG cu Barcelona imi vine sa mor…noi ne-am luat 4-0, ei aproape au castigat meciul….noi ne-am cacat pe noi de frica din minutul 1, ei au jucat curajos de la inceput pana la final…

BAYERN FACE 5 TROFEE, DON SILVIO, NE MISCAM SI NOI MAI CU TALENT??

In ritmul asta, ne ajung Barcelona si Bayern in vreo 10 ani..

4. Real-ul in cazul in care castiga UCL s-ar duce la 10 trofee, fata de 7 noi. Iar Bayern s-ar apropia mai mult de noi, cu 5. Tocmai de aceea mi-as dori sa castige Dormund :D.
    Alex are dreptate..ar trebui sa incepem sa ne miscam si noi !!

5. @alex nu am intrat cu frica , PSG sa dus curajjos prin prisma lui Ancelotii , alegrii era pisat la pauza, abea la final am inceput sa jucam .
    sper sa castigam ucl la anul pentru ca , o sa avem super atac .

auziti oare dupa Berlusconi noi o sa vindem clubul ? se mai stie ceva ?

6. Barbara a confirmat ce a zis Silvio,Milan va apartine de acum incolo familiei Berlusconi. Nu se va vinde clubul,dar se vor accepta investitori.

7. @flaviu , alex ,
    MAI DCLARA CHIAR CA VOM ADUCE JUCATORI DE TOP.
    eu nu am nimic cu silvio poate sa ramana dar daca accepta investitorii pt ca sa investim si noi . cred ca va vinde la vara 10-15 la % .

8. exact..in conditiile in care boateng o ajuns sa fie cel mai bine cotat jucator la milan, nu stiu ce jucatori de top ar putea sa vanda..

9. El Shaarawy, Balotelli jucatori de top si se referea si la viitoarele achiziti nu numai la lotu actual adica nu vor mai vinde pe cel mai bun fundas centra aka Thiago SIlva, nu vor mai vinde un atacant in plina forma aka Ibrahimovic sau Sheva sau mijlocasi care castiga balonu de aur la un an inainte de a fi vandut aka Kaka.

10. daca el sharawy si baloteli raman la milan in maxim 2 ani o sa avem cel ami puternic atac din europa… oricum.. ei sunt un duo ft bun . putine echipe au . pb ca multe echipe au un jucatori care sai lanseze ( di maria , ozil , iniesta , robben , chiar si reus .. noi pe cine? montolivo? face un meci bun si 10 proaste