AC Milan – Bologna LIVE

AC Milan a dat ceva semne de revenire in ultima vreme cu Clarence Seedorf pe banca tehnica, insa inainte de acest joc milanezii vin dupa esecul de runda trecuta, scor 3-1 in deplasare pe terenul mai bine cotatei la ora actuala, Napoli. Esecul a facut ca AC Milan sa pice din nou in a doua jumatate a clasamentului, iar cupele europene par tot mai departe.

milan_bologna__seriea_acmilanbalkan

Cu 5 zile inaintea meciului din optimile Ligii Campionilor din prima mansa ,,rossonerii” infrunta Bologna pe San Siro. In partida tur Milanul a scos doar un rezultat de egalitate 3-3 dupa ce a egalat in ultimele minute de joc.

Formatii probabile :

AC MILAN (4-2-3-1) : Abbiati; Abate, Zapata, Rami, De Sciglio; Essien, De  Jong; Honda, Montolivo, Taarabt; Balotelli .

Bologna (3-5-2) : Curci; Mantovani, Natali, Antonsson; Morleo , Perez, Garics, Khrin, Christodoupoulos; Cristaldo , Bianchi .

5 thoughts on “AC Milan – Bologna LIVE”

1. cine vrea sa-l vada shi pe kaka cu cresta ca la balo taarabt rami etc. sa dea like la coment. 😀 😀

2. Balotelli jos palaria. Poate sa doarma 80 de minute si in ultimile 10 sa joace dar sa inscrie pentru a castiga. Echipa joaca penibil.

3. Bate vantul pe site. De cand nu mai avem super jucatori in echipa nu mai scrie nimeni comentarii…